Сантехніка та опалення на ЛАШКАХ

 

Магазин «Сантехніка та опалення «ПОЛО» на Лашках» зібрав у своєму асортименті найкращі та найпопулярніші товари від провідних світових виробників. Тут Ви знайдете саме той товар, який служитиме Вам багато років, прикрашаючи Ваші ванну та туалетну кімнати. Якість товару гарантується компанією «ПОЛО» та підтверджується офіційними сертифікатами якості.

Адреса

м. Кременчук вул. Василя Симоненка, 1Д

Телефони

+380 (67) 626-17-66

www.polomarket.com.ua


 

Ванні

Сталеві та акрилові

Душові кабіни

Мийки та умивальники

Унітази

Змішувачі

Душові набори

Насоси та насосні станції

Котли

Газові та твердопаливні

Сушарки для рушників

Системи вентиляції

Труби, шланги для води

Водопостачання та водовідведення

Фільтри для води

Водонагрівачі

Радіатори

Керамічна плитка

Облицювальна та підлогова, мозаїка

НАШІ ПАРТНЕРИ

ВЕЛИЧЕЗНИЙ ВИБІР САНТЕХНІКИ

Лише якісні товари

Якісна сантехніка – це покупка на довгі роки, тому варто підійти до вибору дуже відповідально. Вибрати якісну, красиву та доступну за ціною сантехніку наодинці досить важко. Але якщо Ви звернетеся до консультантів компанії «ПОЛО», то, безсумнівно, отримаєте кваліфіковану допомогу в цьому нелегкому питанні.

Широкий асортимент ексклюзивних товарів

Асортимент продукції у магазині «Сантехніки «ПОЛО» на Лашках» від провідних виробників здатен задовольнити різноманітні запити клієнтів. Сантехніка в нашому магазині відрізняється європейською якістю та оригінальним дизайном, що дозволить зробити Вашу ванну кімнату або туалет по-справжньому неповторними та стильними.

ДЕТАЛЬНИЙ ВІДБІР САНТЕХНІКИ ТА ОПАЛЕННЯ

Найкраще - нашим клієнтам

Аби товар виробника потрапив до каталогу нашого магазину, ми аналізуємо його за багатьма параметрами - ціна, якість, привабливий зовнішній вигляд, популярність та ін. І лише після того, як ми переконаємося, що сантехніка та опалення насправді відповідають високим запитам наших клієнтів, ми готові запропонувати Вам ці товари.

Покладіться на думку професіоналів

У магазині «Сантехніка та опалення «ПОЛО» на Лашках» Ви зможете обрати необхідні товари швидко та без зусиль - адже наші консультанти допоможуть Вам не лише визначитися з вибором виробника та ціною, але й проконсультують щодо аксесуарів та меблів для ванних кімнат та туалетів.

Контакти

АДРЕСА:
м. Кременчук
вул. Василя Симоненка, 1Д

 

ТЕЛЕФОНИ:
+380 (67) 626-17-66

Мапа

ГРУПА КОМПАНІЙ «ПОЛО»

TOP