АКВАПАРК POLO-CITY - ОСВІЖИ ЛІТО ЕМОЦІЯМИ

Запрошуємо зануритися в наші чисті та бірюзові басейни

 Пов’язане зображення


 

Не секрет, що серцем будь-якого аквапарку є водні гірки. Аквапарк POLO-CITY – не виняток. Причому даних атракціонів у нас із надлишком!

Двох однакових гірок не буває, навіть якщо їхня конструкція здається схожою. Достатньо змінити висоту спуску на метр, і Ви отримаєте зовсім інші враження від спуску. У нас Ви знайдете швидкісні, криві спуски, а також гірки з різкими падіннями, зливами та поворотами. У нас є все, щоб Ваш настрій та настрій Ваших дітей залишався позитивним протягом усього часу перебування у парку.

Забудьте про спеку задушливого міста, відкрийте для себе цілий світ яскравих водних розваг та незабутнього відпочинку для всієї родини.

Аквапарк POLO-CITY (Наш Інстаграм) - це сучасний водний оазис, що відповідає найвищим стандартам якості та створений із любов'ю до відвідувачів.

Для Вас:

  • Драйвові водні гірки

  • Прохолодна синь басейнів

  • Зручні роздягальні та шафи для зберігання речей

  • Комфортні шезлонги

  • Професійний персонал, який ретельно стежить за безпекою та комфортом кожного гостя

  • Дитячі свята з аніматорами

  • Щедрий вибір прохолодних напоїв та апетитних страв.

 

                    *Для переходу на офіційний сайт натисніть на логотип закладу                                  

Літо скороминуще, тому беріть рушники і приходьте всією родиною, відпочивайте разом із друзями, переконайтеся, що POLO-CITY – це найкращий порятунок від літньої спеки!

Аквапарк чекає на своїх гостей щодня, з 10:00 до 20:00

За адресою: Кременчук, вул. Героїв України (колишня вул. Героїв Сталінграда), 14, район кафе «Івушки», телефон для довідок: 067-510-44-44

POLO-CITY - море задоволення поруч!

ГРУПА КОМПАНІЙ «ПОЛО»

TOP