ВИРОБНИК ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ В КРЕМЕНЧУЦІ

Стаціонарний завод з автоматичною лінією виготовлення продукції

Усі сучасні технології вібропресування втілені у стаціонарній автоматичній лінії з виробництва блоків та бруківки SUMAB R-400 (Швеція).

Завод оснащений італійським бетонним вузлом із двома планетарними міксерами Sumab BP 15 + BP 7 та змішувачем турбінного типу для подачі готового бетону. Укомплектований німецькою вібраційною, гідравлічною системою та системою дозації компонентів. Оснащений пристроєм вставки піддонів з накопичувачем та пристроєм для переміщення свіжих готових бетонних виробів із блок-машини.

Процес виготовлення бетонних виробів методом сухого вібропресування є високопродуктивним і допускає високий ступінь автоматизації в процесі виробництва. Система автоматизації для управління бетонним заводом Siemens S7 PLC контролює процес на всіх етапах виробництва.

Бетонні вироби високої якості

Наразі налагоджено виробництво тротуарної плитки «цегла», «старе місто», тротуарних та дорожніх бордюрів, шлакоблоків. Обсяги виробництва тротуарної плитки методом вібролиття перевищують 100 кв.м., а вібропресом - 500 кв.м. за одну зміну. Елементи мощення випускаються у п'ятьох кольорах: сірий, жовтий, червоний, коричневий та чорний.

Фігурні елементи мощення (ФЕМ), які виробляє компанія «ПОЛО», за своєю якістю та експлуатаційними характеристиками не мають аналогів в Україні. Фізичні характеристики бетонних виробів компанії «ПОЛО» повністю відповідають вимогам ГОСТ 17608-91 «Плити бетонні тротуарні» за всіма основними показниками: висока міцність, водопоглинальні фактори, низьке стирання, морозостійкість.

Виробництво тротуарної плитки в Кременчуці

Чітко налагоджений процес із високим ступенем контролю виробничого процесу та якості компонентів на кожному етапі. Всі елементи мощення, що виготовляються компанією «ПОЛО», а це тротуарна плитка, бордюри, поребрики, кришки на паркан, а також системи лінійного водовідведення, систематично досліджуються в лабораторних умовах.

• Тротуарна плитка

• Бордюри, поребрики

• Кришки на паркан

• Стоки, жолоби

Менеджер

Маляр Софія

+380 (50) 308-39-80
+380 (96) 681-10-61

E-mail:
pollo2@sat.poltava.ua

НАШІ ПАРТНЕРИ

ТРОТУАРНА ПЛИТКА "ПОЛО" - СТАБІЛЬНО ВИСОКА ЯКІСТЬ ФЕМ

Ретельний підбір необхідних компонентів для виробництва фігурних елементів бруківки «ПОЛО»

Фізико-хімічний лабораторний аналіз підтверджує, що в'язка речовина, наповнювачі та добавки, що входять до складу фігурних елементів мощення «ПОЛО», повністю відповідають стандартам якості. При виготовленні тротуарної плитки застосовуються перевірені компоненти від відомих виробників: Портландцемент М-500, пластифікатор «CHRYSO» (Франція), залізоокисні пігменти «PRECOLOR» (Чехія) та «BAYFERROX» (Німеччина).

Секрет високої міцності бетонних виробів від компанії «ПОЛО»

Для створення максимальної міцності тротуарної плитки та інших виробів у сушильній камері слід підтримувати вологість на досить високому рівні і тоді просто відсутні умови втрати вологи виробами, а ми спостерігаємо зворотний ефект – волога, що знаходиться у повітрі, поглинається бетонним виробом. У таких умовах тротуарна плитка та інші елементи фігурного мощення набувають максимально можливої міцності.

Неповторний зовнішній вигляд фігурних елементів мощення «ПОЛО»

Поверхня тротуарної плитки «ПОЛО» має підвищену стійкість до сезонних пікових коливань температури, високих механічних навантажень, а також не схильна до впливу різних агресивних хімічних речовин, що в комплексі дає можливість зберігати лицьову поверхню тротуарної плитки в ідеальному стані довгі роки. Поверхня тротуарної плитки "Поло" має різні фактури поверхні: натуральний камінь (колотий базальт) або ж імітує текстуру дерева (тротуарна плитка «Паркет»).

Виробництво фігурних елементів мощення

Компанія «ПОЛО» - лідер на ринку ексклюзивної тротуарної плитки та фігурних виробів з бетону не лише у Полтавській області та в Кременчуці, а й в Україні. Компанія «ПОЛО» з особливою увагою підходить до індивідуальних потреб кожного нашого клієнта. Компанія «ПОЛО» заснована у 2005 році та щорічно нарощує обсяги свого виробництва. Сьогодні обсяг випуску тротуарної плитки «Поло» перевищує 10 000 м2 на рік. Причому продукція випускається у широкому асортименті.

Також компанія «ПОЛО» надає низку супутніх послуг. Таких, наприклад, як планування ландшафтів, доставка тротуарної плитки та її монтаж згідно з проєктом, наданим фірмою-підрядником або за індивідуальним проєктом замовника.

З першого дня існування компанії ми ретельно стежимо за якісними показниками сировини, досліджуючи їх у лабораторії. Такий підхід до виробництва дозволяє унеможливити випуск неякісної продукції. Всі компоненти, що входять до складу фігурних елементів мощення, мають сертифікати якості, а цемент ПЦ-500, який використовується у виробництві бетонних виробів «ПОЛО», поставляється фірмою-виробником безпосередньо із заводу.

Каталог продукції

ГРУПА КОМПАНІЙ «ПОЛО»

TOP