ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ВІД КОМПАНІЇ «ПОЛО» У КРЕМЕНЧУЦІ

ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ

Автомобілі марки DAF, навантаження 21 т, об'єм 110 куб.м.

ПОСЛУГИ КРАНА-МАНІПУЛЯТОРА

Кран-маніпулятор, вантажопідйомність 5 т при вильоті стріли 12 м - 1 т. Перевозить 15 т, з причепом 30 т.

ДОСТАВКА ВАНТАЖІВ ПО РЕГІОНУ

По Полтавській області, ЗІЛ-130 бортовий, навантаження 5 тонн.

Вантажоперевезення по Україні - один із основних напрямків діяльності компанії. Доставка вантажів у найкоротші терміни на найвигідніших умовах, індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, гнучка тарифна політика – ось основні причини, через які щодня багато клієнтів обирають співпрацю з компанією «ПОЛО»..

Якщо Вам необхідно перевезти вантаж - досвідчені логісти компанії «Поло» запропонують найкоротший маршрут, а кваліфіковані водії швидко та вчасно доставлять вантаж до пункту призначення. Замовивши послуги вантажоперевезення у компанії «Поло», Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш вантаж прибуде до місця призначення вчасно та в повній безпеці.

Високий рівень якості послуг

Довгострокові договірні відносини.

Повний цикл оформлення і доставки.

ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ НА СУЧАСНИХ ВЕЛИКОВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛЯХ

Переваги, які Ви отримаєте, співпрацюючи з нами:

• Високий рівень якості послуг

• Довгострокові договірні відносини

• Повний цикл оформлення та доставки вантажу

Недорогі та швидкі вантажоперевезення

Замовляючи послуги в нашій компанії, Ви отримуєте недорогі вантажоперевезення на сучасних великовантажних автомобілях марки DAF (навантаження 21 т, об'єм 110 куб.м).

ПОСЛУГИ КРАНА-МАНІПУЛЯТОРА

Спрощуємо завдання транспортування вантажу

Маніпулятор поєднує функції вантажного автомобіля і автокрана. Якщо процес навантаження чи розвантаження відбувається вручну, він потребує досить багато часу й чимало сил. Але, замовляючи послуги крана-маніпулятора, Ви можете бути впевнені, що вся робота буде зроблена з високою швидкістю і без залучення додаткового персоналу.

Пропонуємо послуги крана – маніпулятора

Компанія «ПОЛО» пропонує послуги крана-маніпулятора, вантажопідйомністю 5 тонн, при вильоті стріли 12 метрів - 1 тонна, який здатен перевозити вантаж до 15 тонн, з причепом 30 тонн. Він легко впорається із завданням із перевезення будматеріалів, малих архітектурних форм, верстатів, спецтехніки, контейнерів та інших об'ємних вантажів.

ГРУПА КОМПАНІЙ «ПОЛО»

TOP