Інтернет-магазин "ПОЛОмаркет"

Інтернет-магазин "ПОЛОмаркет" ! 

  Інтернет-магазин лого


Інтернет-магазин "ПОЛОмаркет" - це величезний асортимент будівельних матеріалів, інструментів та обладнання для ремонту та будівництва, а також великий вибір сантехніки та обладнання для опалення. Відмінна ціна та якість!

Напевно, ніхто не сперечатиметься, що будівництво багато в чому залежить не лише від хорошої роботи фахівців, а й від будівельних матеріалів, які використовувалися для створення тієї чи іншої конструкції. Якщо під час будівництва починають економити на матеріалах, то часто доводиться багато переробляти або повністю замінювати деталь будівництва, оскільки вона небезпечна і неякісна.

Найчастіше таке трапляється, коли використовують дешеві будматеріали. Аби не витрачатися на дешеві матеріали по кілька разів і не зіпсувати будівництво, ми рекомендуємо одразу купувати перевірені та якісні матеріали для будівництва. Розповідаючи про те, як вибрати якісні матеріали для будівництва або ремонту, ми рекомендуємо передусім прочитати відгуки про ті чи інші матеріали або порадитися з фахівцями щодо того, які матеріали будуть кращими і прослужать довго. Зверніть увагу на якість матеріалу: чи зручно його використовувати, оцініть його характеристики та склад.

Інтернет-магазин "ПОЛОмаркет" - це доставка матеріалів, інструментів та обладнання для ремонту та будівництва в усі регіони України оптом та вроздріб. Виробництво тротуарної плитки від компанії "ПОЛО"


Інтернет-магазин "ПОЛОмаркет" пропонує:


Широкий асортимент

Пропонуємо величезний вибір матеріалів, інструментів та обладнання для ремонту та будівництва – понад 14 000 товарних позицій. Регулярно поповнюємо каталог актуальними новинками.


Конкурентоздатні ціни

Ми працюємо без залучення посередників, увесь товар закуповуємо безпосередньо у виробника, тому ми можемо формувати прийнятну цінову політику.


Гнучка система знижок

Інформацію щодо знижок дізнавайтеся у менеджерів магазину.


Надійність

Ми працюємо з перевіреними виробниками, які успішно зарекомендували себе на світовому ринку. Ми пропонуємо лише товари високої якості.


Програма лояльності

Всім клієнтам, які здійснили повторну покупку, ми надаємо дисконтні картки. Накопичені бонуси можна обміняти на знижки та приємні подарунки.


Першокласний сервіс

Можливість купівлі товару у кредит чи розстрочку. Гарантія високого рівня сервісу кожному за покупця. Оформити замовлення Ви можете, не виходячи з дому, оптом та вроздріб з доставкою по всій Україні!

ГРУПА КОМПАНІЙ «ПОЛО»

TOP