Величезний вибір будівельних матеріалів та інструментів для оптових та роздрібних покупців чекає на Вас у магазині «Будматеріали «ПОЛО» на Лашках». А також тротуарна плитка від виробника ФК «ПОЛО» . Чудова ціна та якість! Довговічність, напевно, один із ключових показників, це здатність матеріалів зберігати працездатний стан протягом найбільш тривалого терміну експлуатації. Саме від нього залежить, наскільки часто ви робитимете ремонт. Звісно, довговічніші матеріали коштують дорожче, але додайте до економії суму, витрачену на нову бригаду будівельників і супутні матеріали, і ви побачите, що краще робити ремонт трохи дорожче, але рідше. Рівень довговічності матеріалів визначається проведенням випробувань на зносостійкість, силу руйнування, деформації, вплив довкілля тощо.

Найвигідніші ціни на будматеріали в Кременчуці, лише якісні та сертифіковані товари, безліч бонусів для постійних покупців, акції та знижки для всіх – приходьте, приїжджайте, особисто переконайтесь та купуйте!


Докладніше

Ви вирішили робити ремонт? Вітаємо, ви на порозі нових унікальних відчуттів, коли зроблено перший крок до кімнати, яка виглядає саме так, як Ви мріяли. Але і на порозі великих турбот і переживань про те, чи все зроблено правильно, чи правильно обрано проєкт, як обрати будівельні матеріали, що відповідають усім вимогам. Декілька простих правил зроблять ваше життя трохи легшим.

ЯКІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ – ЯК ВИЗНАЧИТИ.

Будівельні матеріали мають низку показників, за якими визначається їхня якість:

Довговічність – напевно, один із ключових показників, це здатність матеріалів зберігати працездатний стан протягом найбільш тривалого терміну експлуатації. Саме від нього залежить, наскільки часто ви робитимете ремонт. Звісно, довговічніші матеріали коштують дорожче, але додайте до економії суму, витрачену на нову бригаду будівельників і супутні матеріали, і ви побачите, що краще робити ремонт трохи дорожче, але рідше.

Рівень довговічності матеріалів визначається проведенням випробувань на зносостійкість, силу руйнування, деформації, вплив довкілля тощо. За проведеними випробуваннями та отриманими результатами видається розпорядження (сертифікат), у якому зазначено граничний термін експлуатації. Досвідчені будівельники можуть ще більше зміцнити матеріал, наприклад, бетон при контакті з щавлевою кислотою стає ще більш щільним і довговічним. Кожен матеріал має свої норми довговічності – металоконструкції, наприклад, поділяються на три категорії – не менше ніж 100 років, не менше ніж 50 років, не менше ніж 20 років експлуатації. Для кожного типу будівництва використовуються строго певні типи металоконструкцій.

Морозостійкість – це не кількість років, які прослужить матеріал, як думає багато хто. Показник морозостійкості – це кількість циклів замерзання та відтавання, які він витримає. Такий параметр у будівництві є одним із основних, оскільки за показником граничних температур визначається довговічність багатьох матеріалів. Клінкерна цегла, здатна простояти понад сто років, має морозостійкість F300, облицювальна добротна проста цегла має показники F100, і здатна простояти близько 50-60 років. Якщо ж ви віддасте перевагу більш дешевій цеглині з показником F25, через 30 років вона вже частково руйнуватиметься від впливів зовнішнього середовища і матиме неблагородний зовнішній вигляд. Однак є можливості посилити цей показник - той же бетон під час введення спеціальних добавок підвищує свою морозостійкість із F150 до F1000. Але це зовсім не означає, що, придбавши дешевшу цеглу в сукупності з матеріалами для підвищення зносостійкості, ви досягнете бажаного результату. Безвідмовність – пов'язане з довговічністю поняття, означає властивість матеріалу зберігати свою працездатність за певних умов середовища без перерв на ремонт.

Ремонтопридатність – здатність матеріалу чи виробу відновлюватися до вихідного стану. Для показника ремонтопридатності має значення термін можливого ремонту та витрачені зусилля.

Вологостійкість це ступінь стійкості матеріалів при впливі з підвищеною вологістю. Такий параметр також є значущим для зведення будівель та споруд. При розрахунку коефіцієнта вологостійкості дуже важливо враховувати клімат, середню кількість опадів для кожної пори року. На сьогоднішній день існує безліч різних покриттів для збільшення коефіцієнта вологостійкості, проте не всі матеріали піддаються подібній обробці. Наприклад, дерево має низький показник вологостійкості, тому воно потребує більшого захисту, ніж той же камінь або цегла, або не всі металеві сплави. Гарантія на будівельні матеріали просто необхідний фактор. В Україні існує власна система сертифікації, за яку відповідають такі служби, як УкрСЕПРО, Укрметртестстандарт, і лише матеріали, що пройшли перевірку, відповідають усім встановленим вимогам. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, і навіть якщо й не сумніваєтеся, вимагайте у продавця сертифікат відповідності та гарантійний талон. Документи, що підтверджують походження матеріалів – ще один спосіб переконатися у їхній справжності. Будівельні матеріали – недешеві покупки, тому особливо прикро не мати можливості захистити свої права. Не потрібно соромитися, адже ви платите свої гроші і немає нічого соромного в тому, що ви перевіряєте все, що вважаєте за потрібне.

Простота монтажу – при закладці кошторису обов'язково введіть витрати на монтаж, тому що він часом коштує дорожче за самі матеріали. Саме тому кам'яні та цегляні будови поступово замінюють будинками на основі металоконструкцій – саме простота та швидкість монтажу призводить до здешевлення проєктів. Подумайте перед покупкою - чи зможете ви зробити цей монтаж самостійно, чи доведеться наймати підрядників. Час і вартість робіт - час, це такі ж витрати, як і гроші, тому ставитися до них слід з однаковою педантичністю. Можливо, ви виконаєте закладку целюлозної теплоізоляції вручну, але за допомогою спеціальної машини це вийде в рази швидше та якісніше. Звісно, не варто переплачувати за все, але розумний баланс між цими двома показниками приведе вас до реальної економії.

ЯКІСНО АБО ШВИДКО І ДЕШЕВО – ЩО ВИБРАТИ?

Всі ми бачимо наші дороги, які потребують щорічного ремонту. Здавалося б, лише нещодавно цю дорогу ремонтували, і ось вона знову в ямах. Питання у неякісних матеріалах та недотриманні технології. Також і у власному будинку - якщо ви не плануєте при капітальному ремонті на наступний рік закладати тріщини в стелі або стінах, звертайте увагу на склад і виробника сумішей і штукатурки. І це ще малі проблеми, до яких можуть призвести неякісні матеріали. Рівень забруднення повітря в будинках, в яких використовувалися неякісна будівельна сировина, набагато вищий за допустимі значення, в ньому можна знайти формальдегіди і свинець, мідь і олово, і навіть неймовірно токсичну ртуть. Мінеральна вата – один із утеплювачів, що має підвищений попит у будівельників. При виборі такого роду утеплювача обов'язково необхідно перевіряти сертифікати, показники токсичності та клас вогнетривкості. В іншому разі при придбанні контрафактної продукції рівень фенолу та формальдегіду в ній може бути настільки високий, що призвести до загибелі людини.

Але часом неможливо необізнаній людині визначити – якісні будівельні матеріали чи ні. У цьому випадку варто звернутися до компетентних фахівців, які допоможуть вам із вибором. Багато будівельних компаній України вже внесли таку послугу до свого каталогу, і вона користується заслуженим попитом. Де знайти якісні будівельні матеріали, якщо немає до кого звернутися? Необхідно максимально обережно та ретельно обирати постачальника. Обов'язково варто запросити сертифікати продукції, що надається у дилера, запросити документи, що підтверджують роботу із заводом виробником, сертифікати заводу виробника.

ТИПОВІ ПОМИЛКИ У ВИБОРІ МАТЕРІАЛУ

Представляємо вам кілька найпоширеніших помилок, які роблять більшість недосвідчених замовників:

Неправильний вибір утеплювача. Надмірною популярністю серед утеплювачів користується пінополістирол. Це зумовлено відносно низькою ціною серед конкуруючих матеріалів. Однак доцільно такий утеплювач використовувати для певних матеріалів, враховуючи конструкцію та впливи навколишнього середовища. Пінополістирол - матеріал з високим ступенем горючості і використання його в конструкціях, де він відкритий і піддається впливу навколишнього середовища (наприклад, вентфасад) - небезпечно з огляду пожежної безпеки. При стяжці підлоги часто намагаються трішки заощадити і не купують армувальну сітку. Результат – тріщини в бетоні та ще один виклик майстрів, а це вже зовсім інші витрати. При виборі облицювальних фасадних матеріалів обов'язково варто враховувати особливість Ваших стін, бо якщо ви заплануєте облицювання натуральним каменем на слабкі стіни, вони просто обваляться. Гідроізоляція фундаменту – ще один пункт, на який часто не звертають увагу. Але саме від якості гідроізоляції залежить, скільки простоїть ваш будинок. Тут заощаджувати не варто.

ЩО ВАЖЛИВО – МАТЕРІАЛИ ЧИ ВИКОНАВЦІ?

Досить складне питання, тому що навіть досвідчений майстер не в змозі зробити хорошу роботу на матеріалах, які йому запропонують. Але загалом саме майстер визначає рівень якості будівельних робіт. Якщо ви звернетеся до грамотного фахівця спочатку, він допоможе обрати якісні матеріали, підкаже за необхідності, як вирішити рекламацію за матеріалом. Мало купити хороші матеріали, ще потрібно дотриматися всієї технології процесу, а саме за це і відповідають майстри. Аби не помилитися з майстрами, скористайтесь двома способами їх пошуку:

  1. «Сарафанне радіо» - так, саме воно найчастіше дає найкращі результати. Запитуйте своїх знайомих, які нещодавно вели будівництво або робили капітальний ремонт, до кого вони зверталися і наскільки залишилися задоволеними результатом. На основі історій реальних випадків ви зможете скласти свою думку про підрядників, які працюють у Вашому місті.

  2. Принцип популярності та довговічності. Зверніться до найвідомішої та старовинної компанії Вашого міста – вони давно працюють, організація будь-яких процесів у них, швидше за все, на висоті, і вони заробили собі авторитет, яким дорожать. Їм невигідно отримати легку вигоду сьогодні, їхній принцип - довгострокові вкладення. Якщо ж Вав все ж таки хвилює питання, як проконтролювати будівельників, візьміться за цю справу самостійно.

  3. Визначтеся, що саме ви хочете отримати від будівельної бригади, в які терміни та за які гроші.

  4. Визначте вимоги до роботи та працівників – наприклад, не можна пити на робочому місці, робочий день починається рівно о 9-ій.

  5. Дізнайтеся про тонкощі майбутніх процесів, тоді вам легше буде розуміти якість роботи.

  6. Введіть поетапну оплату праці. Жодних авансів (крім грошей, що виділяються на матеріали). У цьому випадку ви зможете будь-якої миті відмовитися від послуг недбайливих працівників.

  7. Намагайтеся максимальний час перебувати в місці будівництва, щоб ви могли вчасно вказати на неякісну роботу.

Такі прості правила допоможуть Вам "тримати руку на пульсі" власного ремонту. Наприкінці хочеться розповісти про невелике правило – обирайте матеріали лише у офіційних дилерів, купуйте сертифіковану продукцію, враховуйте умови експлуатації та застосування матеріалів, умови монтажу матеріалів. Настав час робити ремонт? Хороша новина для мешканців Раківки! Тепер все необхідне для ремонту у Вас просто під боком! Ми запрошуємо всіх постійних та нових клієнтів відвідати магазин «Будівельні матеріали «ПОЛО» на Раківці», де Ви зможете проконсультуватися зі спеціалістами та розрахувати необхідний бюджет, а також обрати всі необхідні матеріали та оформити доставку додому.

Докладніше

Магазин «Сантехніка та опалення «ПОЛО» на Лашках» зібрав у своєму асортименті найкращі та найпопулярніші товари від провідних світових виробників. Тут Ви знайдете саме той товар, який служитиме Вам багато років, прикрашаючи Ваші ванну та туалетну кімнати. Якість товару гарантується компанією «ПОЛО» та підтверджується офіційними сертифікатами якості.

Докладніше

Не знаєте, де в Кременчуці можна купити лінолеум, ламінат, паркет чи інші види підлогового покриття? Ми Вам підкажемо - не втрачайте свій дорогоцінний час і приходьте в магазин «Підлога» на «Гвардійській»! Там Ви знайдете величезний вибір усіх видів підлогового покриття високої якості від перевірених виробників за прийнятними цінами.

Докладніше

ГРУПА КОМПАНІЙ «ПОЛО»

TOP